Kreditë personale

Ēfarė do tė thotė njė kredi personale e mirė dhe atraktive?

Kjo do tė thotė qė ju mund tė bleni atė qė dėshironi. Banka Raiffeisen ju ofron mundėsinė qė tė merrni kredi deri nė 15,000 EUR, me interes preferencial si dhe 0% shpenzime administrative. Pėr mė tepėr, ju pėrfitoni falas lėshimin dhe mirėmbajtjen e  kredit kartelės pėr vitin e parė, me limit tė aprovuar, tė cilėn mund ta pėrdorni pėr blerje me kėste dhe pa interes.

Ju mund t’i merrni tė gjitha kėto nga njė bankė ku ju mund tė mbėshteteni ēdo herė!

 

Apliko sot dhe pėrfito nga oferta:

 

 - Kredi personale deri nė 15,000 EUR me interes preferencial,

 - 0% shpenzime administrative,

 - Kredit Kartelė Visa Plus ose Visa Gold me mirėmbajtje falas pėr vitin e parė,

 - Procedura tė lehta dhe tė shpejta aplikimi.

 

Visa Plus dhe Visa Gold

Janė kartela krediti tė gjeneratės mė tė re, tė lėshuara nga

banka Raiffeisen. Me kėto kartela, ju mund tė paguani

blerjet tuaja deri nė 24 kėste me 0% interes, nė mė shumė se

300 dyqane partnere tė bankės dhe pėrfitoni bunus pėr ēdo

pages nė POS terminalet e bankės Raiffeisen

 

Si tė aplikoni:

• Vizitoni degėn mė tė afėrt apo

• Apliko online pėrmes faqės zyrtare nė Facebook

Kredi pa destinim tė veēantė - vetėm nė Raiffeisen Bank! Duke i marrė parasysh nevojat tuaja, Banka Raiffeisen ju ofron kredinė personale si njė mundėsi shumė tė mirė pėr ju!

Ju mund tė merrni Kredi personale edhe nėse e merrni rrogėn pėrmes ndonjė banke tjetėr.  

Pėr tė aplikuar pėr kredi personale, duhet qė:
- Tė jeni banor i Kosovės
- Tė merrni pagėn pėrmes Bankės Raiffeisen apo tė sjellni konfirmimin nga punėdhėnesi qė paga juaj do tė procesohet pėrmes Bankės Raiffeisen.

Kushtet e kredisė :
- Shuma minimale e kredisė ėshtė 1000 € ndėrsa maksimale ėshtė 15,000 €. (pėr klientėt Premium shuma maksimale ėshtė 20,000 €)
- Afati maksimal i pagesės sė kredisė ėshtė deri nė 84 muaj (7 vite).

Dokumentet e nevojshme:
- Dokument personal identifikimi
- Kontrata e punės
- Dėshmia mbi tė hyrat familjare shtesė (nėse keni)

Kolaterali:
- Ndalesa administrative mbi pagėn
- Bashkėhuamarrės / garantues
- Pasuria e tundshme

Pėr mė shumė informata ju lutem kontaktoni Qendrėn Kontaktuese nė numrin 038 222 222 ose vizitoni njėrėn nga degėt mė tė afėrta tė Bankės Raiffeisen.

Banka Raiffeisen ofron Ekspres kredi, qė ju mundėson aplikimin me dokumente minimale .

Pėr tė aplikuar pėr Ekspres kredi, duhet qė:

 • Tė jeni banor i Kosovės
 • Tė merrni pagėn pėrmes Bankės Raiffeisen apo tė sjellni konfirmimin nga punėdhėnėsi qė paga juaj do tė procesohet pėrmes Bankės Raiffeisen.

Kushtet e kredisė:

 • Shuma minimale e kredisė ėshtė 200 € ndėrsa maksimale ėshtė 3,000 €.
 • Afati maksimal i pagesės sė kredisė ėshtė deri nė 60 muaj (5 vite).
 • Dokumentet e nevojshme:
 • Dokumenti personal identifikimi
 • Kontrata e punės

Pėr mė shumė informacione, ju lutem kontaktoni degėt dhe nėndegėt e bankės Raiffeisen ose telefononi Qendrėn Kontaktuese nė numrin 038 222 222.

Banka Raiffeisen ju ofron Kredi pėr financim tė studimeve universitare si dhe ato pasuniversitare nė Kosovė.

Banka Raiffeisen do ta bėjė pagesėn pėr studimet tuaja drejpėrdrejtė nė llogarinė e universitetit tuaj, nė kėste sipas afateve tė pėrcaktuara nga universiteti.

Pėr tė aplikuar pėr kėtė lloj tė kredisė, ju duhet tė jeni student i Universitetit tė Prishtinės apo i ndonjėrit prej universiteteve private nė Kosovė tė cilat kanė marrėveshje mirėkuptimi me Bankėn Raiffeisen.

Kushtet e kredisė:

 • Hapja e llogarisė pėr studentė
 • Shuma maksimale e kredisė ėshtė 15,000 €
 • Afati maksimal i pagesės sė kredisė ėshtė deri nė  84 muaj (7 vite)
 • Shpenzimet e procesimit tė kredisė - 0%

Dokumentet e nevojshme:

 • Dokumenti personal i identifikimit
 • Dokument identifikimi i prindit
 • Indeksi apo kartela identifikuese e universitetit
 • Kontrata juaj e punės apo e prindit

Pėr mė shumė informacione, ju lutem kontaktoni degėt dhe nėndegėt e Bankės Raiffeisen ose telefononi Qendrėn Kontaktuese nė numrin 038 222 222.

Relaksim, kėnaqėsi dhe argėtim!

Nėse keni nevojė pėr relaksim, dėshironi tė ndryshoni pėrditshmėrinė, Banka Raiffeisen mendon pėr ju dhe pushimet tuaja duke ju ofruar kredinė pėr pushime pėrmes partnerėve tanė - agjensioneve turistike nė Kosovė.

Pėr tė aplikuar pėr Kredi pėr pushime, ju duhet:

 • Tė jeni banor i Kosovės
 • Tė merrni pagėn pėrmes Bankės Raiffeisen apo tė sjellni konfirmimin nga punėdhėnėsi qė paga juaj do tė procesohet pėrmes Bankės Raiffeisen.

Kushtet e kredisė:

 • Shuma minimale e kredisė ėshtė 100 € ndėrsa shuma maksimale ėshtė 3,000 €.
 • Afati maksimal i kthimit tė kredisė ėshtė 12 muaj (1 vit).

Dokumentet e nevojshme:

 • Dokumenti personal i identifikimit
 • Kontrata e punės
 • Dėshmia e tė hyrave familjare shtesė (nėse keni)
 • Konfirmimi nga parteri i autorizuar

Kolaterali:

 • Ndalesa administrative mbi pagėn
 • Bashkėhuamarrės / garantues
 • Pasuria e tundshme

Pėr mė shumė informacione, ju lutem kontaktoni degėt dhe nėndegėt e Bankės Raiffeisen ose telefononi Qendrėn Kontaktuese nė numrin 038 222 222.

Banka Raiffeisen ju ofron kredi pėr tė blerė veturėn e ėndėrrave tua, pėrmes partnerėve tanė nė gjithė Kosovėn.

Qė tė aplikoni pėr Auto Kredi, ju duhet:

 • Tė jeni banor i Kosovės
 • Tė merrni sė paku njė pagė pėrmes bankės tonė ose punėdhėnėsi juaj tė konfirmojė procesimin e pagės suaj pėrmes Bankės Raiffeisen.

Kushtet e kredisė:

 • Shuma minimale e kredisė ėshtė 3,000 € ndėrsa maksimale 50,000 €.
 • Afati maksimal i kthimit tė kredisė ėshtė 60 muaj (5 vite).
 • Ju duhet tė participoni me sė paku 20% tė ēmimit total.

Dokumentet e nevojshme:

 • Dokumenti personal i identifikimit
 • Kontrata e punės
 • Dėshmia mbi tė hyrat familjare shtesė  (nėse keni)
 • Konfirmimi nga partneri i autorizuar

Sigurimi i kredisė:

 • Ndalesa administrative mbi pagėn
 • Sigurimi kasko i automjetit nė favor tė Bankės
 • Bashkėhuamarrės / garantues

Pėr mė shumė informacione, ju lutem kontaktoni degėt dhe nėndegėt e bankės Raiffeisen ose telefononi Qendrėn Kontaktuese nė numrin 038 222 222.