Kontakto

Raiffeisen Bank Kosovo J.S.C.

Rruga UÇK, nr. 51

Prishtinë, Kosovë

+381 38 222 222

Swift Kodi : RBKOXKPR

IBAN : XK05

Tregu i parasë

Njė treg, paratė ose asete tė tjera likuide mund tė lėshohen kredi apo tė huazohen pėr afate tė shkurta kohore (nga njė ditė deri nė disa muaj) varėsisht nga kėrkesat pėr qarkullim tė parave tė bankės dhe institucioneve .

Ju lutem vizitoni degėn mė tė afėrt, menaxherėt e llogarive ose telefononi nė numrin nė vijim pėr tė marrė informacione tė tjera: + 381 38 222 222 lok. 129.

Depozitat ndėrbankare

Depozitat ndėrbankare janė depozita qė merren apo ofrohen nga njė bankė tek tjetra pėr njė periudhė tė caktuar me njė normė tė caktuar tė interesit e pėrckatuar nga kushtet qė mbizotėrojnė nė treg.

Pėr mė shumė informacione, ju lutem kontaktoni  381 38 222 222 lok. 129.